nedeľa 17. augusta 2014

Video tutorial: Ako kontúrujem...


Ahojte holky,
už dlhšiu dobu ste si písali o video ako si nanášam celý makeup, tak som pre vás spravila video o tom, ako si kontúrujem tvár. 

Je to kontúrovanie a rozjasnenie pleti, ktoré nie je až tak výrazné, keď si to porovnáte s inými videami na youtube o kontúrovaní. Je to teda viac-menej prirodzené kontúrovanie, ktoré pleť iba upraví, rozjasní a hlavne vyzerá prirodzene, na bežné nosenie. Zaberie to síce trochu viac času ako obyčný kompaktný bronzér a ani ja sama neaplikujem túto procedúru každý jeden deň, ale výsledok stojí zato :)
Tým, že použijete v podstate korektor na celú pleť, všetkynedostatky máte prekryté a pleť výzerá jednotne. Len pozor! Keď zvolíte tento spôsob kontúrovania, nanášajte makeup vo veľmi jemnej vrstve, alebo žiaden makeup.

Ako spomínam vo videu, týmto sa dá vytvoriť efekt, ktorý vám opticky môže zmeniť tvar tváre. Ak potrebujete zmenšiť čelo,zúžiť, predĺžiť, zmenšiť nos, atď.

Tak čo baby? Vyskúšate takéto kontúrovanie? 

Ak chcete ešte nejaký tutorial, píšte aký :)

7 komentárov:

 1. Bude teda video otázky odpovědi?? ..už toho o mejkapu bylo dost ne? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super len tak dalej :) milujem tvoje videa, si uzasna,krasna a talentovana :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Si super a si krásna :) Chcela by som vyzerať ako ty :) Tie tetovania sú super :) A ten svetrík je tiež super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Si super a si krásna :) Chcela by som tak vyzerať :) Tie tetovania sú super :) A aj ten svetrík je super :) A tvoja tvorba je tiež super :) :D

  OdpovedaťOdstrániť