pondelok 5. novembra 2012

x-mas wish list

Vianoce už nie sú tak ďaleko, tak som už rozmýšlala, že čo by ma tak potešilo. A tieto vecičky sa ocitli na wishliste :) Ešte som rozmýšlala že lomo foťák, ale mám jeden na film, tak kašlem na to... Teším sa už na vianoce!!! Aj zato, že budem s mojou rodinou a oddychovať. Už mi veľmi chýbajú :( Takže to bude pre mňa ten najlepší darček.
Tešite sa už aj vy ?

11 komentárov:

 1. jaaj iPhonik :) o tom snívam aj ja...mamina ho má,ešte aj v bielom,a závidím jej ho :/:D dúfam že ti Ježiško prinesie všetko po čom túžiš :P (aj keď sme ešte mesiac a pol v predstihu) :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný list přání :) tak hlavně aby ti Ježíšek donesl vše ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. podľa mňa ti to Ježiško všetko donesie, lebo si mega super a zaslúžiš si to. :D :) /koniec vtieravej časti.. :D/ a tak teda prajem ti, aby si si našla pod stromčekom aspoň tieto veci :) a teš sa, aj ja sa už teším!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. iPhone chce každý ale ani nie 1/2 ho získa :D
  patrím tam :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. noo sme natom rovnako!:D tiež chcem biely iphone :D ten stolik taky :D ale bez toho skla ( a už ide ku mne:P) tiež nejaky planovač :) ale chcem aj novu postel:) dúfam,že sa ti to splni! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veľmi dobré veci, prajem ti aby si to mala pod stromčekom :) a budeš k nám dávať veľa veľa fotiek :) už aj ja mám x-mass wishlist hotové :D :P :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. iphone is a must, i love mine!!:)
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Po iPhone túžim už zo tie 4 roky :D ale už ma to prestalo baviť stále po ňom tajne snívať :D toaletný stolík by som si aj ja priala :)
  http://pajameysik.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť